سه شنبه 15 آذر 1401

  • ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

هدایای تبلیغاتی چیستند و چرا مهم هستند؟

هدایای تبلیغاتی چیستند و چرا مهم هستند؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/07/04 0 نظر 83 بازدید

 

 

محصولات تبلیغاتی اقلام چاپ شده با لوگو، شعار یا اطلاعات شرکت هستند که در بازاریابی، فروش و تبلیغات استفاده می شوند. علاوه بر این، اقلام تبلیغاتی که به عنوان هدایای تبلیغاتی نیز شناخته می‌شوند معمولاً توسط شرکت‌ها بین مخاطبان، کارمندان و مشتریانشان در نمایشگاه‌های تجاری، رویداد ها و مناسبت های خاص توزیع می‌شوند.

هدایای تبلیغاتی چیست و چرا مهم هستند؟

ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا معنی و اهمیت این کالاهای پر بازده و مقرون به صرفه را درک کنید و با استفاده صحیح از آن ها تاثیر تلاش‌های تبلیغاتی و آگاهی از برند خود را افزایش دهید. در این پست قصد داریم به شما بگوییم هدایای تبلیغاتی چیست و با هم در مورد چهار دلیل اهمیت هدایای تبلیغاتی صحبت کنیم. در ادامه این مقاله تعدادی از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی را به شما معرفی خواهیم کرد.بدون هیچ مقدمه ای، بیایید شروع کنیم.

محصولات تبلیغاتی چیست؟

محصولات تبلیغاتی اقلام چاپ شده با لوگو، شعار یا اطلاعات شرکت هستند که در بازاریابی، فروش و تبلیغات استفاده می شوند. علاوه بر این، اقلام تبلیغاتی که به عنوان هدایای تبلیغاتی نیز شناخته می‌شوند معمولاً توسط شرکت‌ها بین مخاطبان، کارمندان و مشتریانشان در نمایشگاه‌های تجاری، رویداد ها و مناسبت های خاص توزیع می‌شوند.
شرکت ها از اقلام تبلیغاتی برای مطرح کردن کسب و کار خود، آگاهی مردم از محصولات و خدمات خود و به طور کلی افزایش دسترسی خود به مخاطبین بیشتر استفاده می کنند.به طور کلی، صنعت هدایای تبلیغاتی یک صنعت قدرتمند است که طیف گسترده ای از شرکت ها و استارت آپ ها برای افزایش شناخت برند و نزدیک شدن به مخاطبان خود از آن استفاده می کنند.به خواندن ادامه دهید تا در مورد اهمیت هدایای تبلیغاتی و همچنین چهار دلیل موثر بودن محصولات تبلیغاتی بیشتر بدانید.

هدایای تبلیغاتی

چهار دلیل اهمیت هدایای تبلیغاتی

ما قبلاً به چندین دلیل اشاره کرده ایم که چرا محصولات تبلیغاتی برای شرکت ها در سراسر جهان مهم هستند. به طور کلی، ما می گوییم که کالاهای تبلیغاتی به عنوان یک رسانه تبلیغاتی کارآمد برای شرکت ها عمل می کنند تا خودشان را تبلیغ کنند و بزرگتر شوند.

در این بخش، چهار دلیلی که چرا هدایای تبلیغاتی ممکن است برای کسب و کار شما مهم باشند را به تفصیل مورد بحث قرار خواهیم داد. بیایید با اولین دلیل شروع کنیم که چرا چاپ نام شرکت شما بر روی یک ابزار رایگان، مانند بگ، خودکار، یا یک دفترچه یادداشت ساده می تواند برای کسب و کار شما بسیار مفید باشد.

 دلیل شماره 1: آگاهی از برند را افزایش دهید

اول از همه، هدایای تبلیغاتی و سایر مواردی که برای مقاصد تبلیغاتی استفاده می‌شوند، می‌توانند به کسب‌وکارهای کوچک کمک کنند تا مشتریان بالقوه جدیدی پیدا کنند. شرکت‌ها از طریق استفاده از هدایای تبلیغاتی در کنار سایر روش های بازاریابی ، می‌توانند اثربخشی کمپین‌های بازاریابی خود را افزایش دهند و مشتریان جدید را از محصولات و خدمات خود آگاه کنند.
با توجه به این نکته، می توان به آمار منتشر شده در سال 2019 توسط موسسه تخصصی تبلیغات (ASI)  اشاره کرد، این مطالعه نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق افرادی که یک کالای تبلیغاتی دریافت می‌کنند، عموماً تبلیغ‌کننده را به خاطر می‌آورند.
به طور خاص، 85 درصد از مصرف‌کنندگان در سراسر جهان به یاد می‌آورند که کدام تبلیغ‌کننده به آن‌ها محصولی تبلیغاتی داده است.این نکته بسیار قابل توجه است بالاخص اگر در نظر داشته باشید، چقدر چالش برانگیز است، مردم برند شما را به یاد بیاورند آن هم در زمانی که فعالانه با آن در تماس نیستند.
نکته ی دیگری که این آمار به ما نشان می‌دهد این است، استفاده از یک کالای تبلیغاتی در یک استراتژی بازاریابی با هدف بهبود دسترسی و گسترش مخاطبان یک شرکت، می‌تواند چقدر قدرتمند باشد.

خودکار تبلیغاتی مدیریتی

دلیل شماره 2: با کارمندان خود ارتباط برقرار کنید

دلیل دوم اینکه چرا ما واقعاً به قدرت محصولات تبلیغاتی اعتقاد داریم این است که آنها ارتباط با کارمندان شما را تسهیل می کنند و همچنین می توانند وفاداری به برند را افزایش دهند. شکی نیست که محصولات تبلیغاتی می توانند اعتبار یک شرکت را افزایش دهند. کارمندان راحت تر با شرکتی که در هدایای تبلیغاتی با کیفیت بالا سرمایه گذاری می کند ارتباط برقرار می کنند. هدایای متفکرانه و مفید به کارمندان پیام تشکر و قدر دانی شما را منتقل می کنند.
بر اساس گزارش انجمن بین‌المللی محصولات تبلیغاتی (PPAI)، 57 درصد از نیروی کار ایالات متحده در شرکتی باقی می‌مانند که به کارمندان خود هدایای تبلیغاتی می‌دهد.
چیزی که مطالعه انجام شده در سال 2018 توسط PPAI به ما نشان می دهد این است، وقتی یک کارمند احساس می کند با شرکت ارتباط دارد و بخشی مفید از بدنه ی شرکت است، احتمال بیشتری دارد که برای شرکت کار کند و به آن وفادار باشد. متعاقباً، این به ما ثابت می‌کند که هدایای تبلیغاتی چقدر می‌توانند کارآمد و مهم باشند تا به شرکت‌ها اجازه دهند با کارمندان خود ارتباط برقرار کنند و به آنها احساس قدردانی و ارزشمندی بدهند.

دلیل شماره 3: حضور برند را از طریق بازاریابی مکرر برند تقویت کنید

هدایای تبلیغاتی حضور برند را از طریق بازاریابی مکرر خود برند تقویت می کنند. این بدان معناست که وقتی به مخاطبان خود آیتمی می‌دهید که پیام‌های شما را حمل می‌کند، آنها همچنان با شرکت شما درگیر هستند حتی زمانی که شما فعالانه با آنها در مورد آن صحبت نمی‌کنید.
بر اساس یک مطالعه در سال 2020، یک تی شرت تبلیغاتی تقریباً یک سال و نیم قابل نگهداری است، یعنی لوگوی شرکت شما و در نتیجه بخشی از برند شما برای مدت طولانی در کنار شخص خواهد بود.
به این موضوع فکر کنید: شما در یک همایش با کسی ملاقات می کنید و به او یک خودکار تبلیغاتی یا یک لیوان سرامیکی سفارشی به عنوان هدیه تبلیغاتی می دهید. وقتی همایش تمام شد، آن شخص به خانه برمی گردد و همچنان بخشی از برند شما را با خود حمل می کند. این بدان معنی است که آن ها محصول جدیدی خواهند داشت که مدتها پس از پایان همایش، کسب و کار شما را به آنها یادآوری می کند.

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی

دلیل شماره 4: مخاطبان خود را درگیر و وفادار نگه دارید

دلیل چهارم برای اینکه بدانیم چرا هدایای تبلیغاتی مهم هستند و می توانند برای کسب و کار شما بسیار مفید باشند، این است که می توانند به شما کمک کنند تا مخاطبان خود را درگیر و وفادار نگه دارید. دلیل این امر کاملاً ساده است و کاملاً با آنچه قبلاً در مورد ارتباط با کارمندان و افزایش شناخت برند صحبت کردیم مرتبط است.
محصولات تبلیغاتی می توانند به عنوان ابزار بازاریابی قدرتمندی عمل کنند که اساساً می توانند به شما در ایجاد یک رابطه طولانی مدت با مشتری و تجربه مثبت برند کمک کنند. علاوه بر این، آنها به شما این امکان را می دهند که با مخاطبان خود در سطح عمیق تری ارتباط برقرار کنید و اساساً نشان می دهند به مشتری خود اهمیت می دهید.
بهتر است از اجرای هر گونه تاکتیکی که برای مخاطب شما ارزش قائل نمی شود دست بردارید و در عوض آنچه را که نیاز دارند به آنها ارائه دهید. نشان دهید واقعاً به آن ها اهمیت می دهید و برای عشق و حمایت آن ها از تجارت خود ارزش قائل هستید. به این ترتیب یک پایگاه مشتری وفادار خواهید داشت که به حمایت از شما، تبلیغ برای برند شما و بسیاری از مزایای عالی دیگر ادامه خواهند داد.

محبوب ترین هدایای تبلیغاتی برای همه مشاغل

اکنون همه چیز را در مورد محصولات تبلیغاتی و همچنین دلایل اصلی اهمیت آن ها برای شرکت ها می دانید. ما فکر می کنیم خوشحال خواهید شد که بدانید محبوب ترین هدایای تبلیغاتی برای همه مشاغل چیست.
اگر برای انتخاب و شخصی سازی محصولات تبلیغاتی با برند خود به کمک نیاز دارید، ما در گروه هدایای تبلیغاتی آراگیفت با افتخار آماده ایم تا به شما کمک کنیم!
در این پست، سعی کرده‌ایم شما را با مهم‌ترین نکات در مورد اقلام تبلیغاتی آشنا کنیم و همچنین فهرستی از 9 آیتم تبلیغاتی بسیار محبوب را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. اگر می‌پرسید هدایای تبلیغاتی مناسب کارمندان و مشتریان کدام کالاها هستند و یا هدایای تبلیغاتی ارزان را از کجا می توان تهیه کرد، در جای درستی هستید زیرا ما پاسخ‌ این سوال ها را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

محصول شماره 1: خودکار تبلیغاتی

همه انواع خودکارها شامل خودکار تبلیغاتی فلزی و یا خودکار تبلیغاتی مدیریتی و سایر لوازم تحریر مانند دفترچه یادداشتتبلیغاتی همیشه در هنگام ایجاد محصولات تبلیغاتی با لوگوی شرکت شما ایده خوبی هستند، به این دلیل که مردم تمایل زیادی به استفاده از آنها دارند. این بدان معناست که شما چیزی را به مخاطبان خود می‌دهید که می‌توانند هنگام انجام فعالیت‌های روزانه‌شان تا مدت ها، حمل کنند و در نتیجه ارتباط آن‌ ها با برند خود را در مدت زمان قابل‌توجهی افزایش دهید.
به علاوه آنکه خودکار تبلیغاتی یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی هستند که می توانید به کسی بدهی.

خودکار تبلیغاتی فلزی

محصول شماره 2: ماگ تبلیغاتی و ظروف نوشیدنی

انواع لیوان تبلیغاتی و بطری های نوشیدنی معمولاً دسته‌ای بسیار محبوب از آیتم‌های تبلیغاتی هستند که شرکت‌ها در سراسر جهان آن ها را اختصاصی می‌کنند و با مشتریان خود به اشتراک می‌گذارند. بطری‌های آب شخصی‌شده، ماگ تبلیغاتی سرامیکی چاپ شده، و فلاسک سفارشی تنها تعدادی از انواع مختلف ظروف نوشیدنی هستند که بازاریابان می‌توانند از تامین کنندگان محصولات تبلیغاتی خود تهیه کنند.

محصول شماره 3: کوله پشتی تبلیغاتی

محصولی که می‌تواند به شما کمک کند تا با مخاطبان خود به شیوه‌ای کارآمد و مقرون به صرفه ارتباط برقرار کنید، چیزی جز کولهپشتی برند نیست. کوله پشتی سفارشی موردی است که می تواند توسط افراد در هر سنی استفاده شود و در عین حال برند شما را در هر کجا که می روند فقط با حمل آن بر روی شانه های خود تبلیغ می کند.

کوله پشتی تبلیغاتی

محصول شماره 4: پاوربانک تبلیغاتی

پاوربانک ها را فراموش نکنید. آن ها ممکن است یک آیتم با معنای نمادین یا یک کالای تبلیغاتی بسیار شخصی نباشند، اما با اینوجود هر کسی که تلفن همراه دارد به این کالا نیاز دارد و بسیار قدردان آن خواهد بود.

پاوربانک تبلیغاتی

محصول شماره 5: تی شرت

چه در حال سازماندهی جمع آوری کمک مالی برای تی شرت های غیرانتفاعی خود باشید و چه می خواهید یک هدیه سرگرم کننده برای مخاطبا رسانه های اجتماعی خود تهیه کنید، تی شرت های تبلیغاتی همیشه ایده خوبی هستند، به طوری که 80 درصد از مصرف کنندگان آن را دارند.
آنچه تی‌شرت‌های مارک دار به آن دست می‌یابند این است که مخاطبان شما را به بیلبوردهایی برای برند شما تبدیل می‌کنند، به ای معنی که آن‌ها فقط با پوشیدن تی‌شرت‌های باکیفیت و جذابی که برایشان ساخته‌اید، برند شما را تبلیغ می‌کنند.

محصول شماره 6: فلش تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی و درایوهای USB محصولاتی هستند که ممکن است زیاد در دید افراد اطراف مخاطب شما نباشند، اما اگر در نظر داشت باشید که محصولی با عمر بسیار طولانی‌تر نسبت به سایر موارد به مشتریانتان اهدا کنید در حالی که در بسیاری اوقات مورد استفاده قرار می‌گیرند، این محصول کاملا مناسب است.

فلش تبلیغاتی

محصول شماره 7: اسپیکر بلوتوث

اسپیکر بلوتوث تبلیغاتی امروزه در زمره ی گجت‌ های کوچک و قدرتمندی هستند که می‌توانند در هر لحظه و مکانی طعم لذت بخش شنیدن یک موسیقی خوب را به مخاطب بچشانند و همچنین برخی از انواع آن به کاربران قابلیت شارژ بی‌سیم تلفن یا سایر دستگاه‌های خود را بر روی آن‌ها ارائه می‌دهند.

اسپیکر بلوتوثی تبلیغاتی

محصول شماره 8: ست ابزار تبلیغاتی

انواع مختلف ابزار چند کاره کوچک و یا ست ابزار تبلیغاتی که شامل چند وسیله ی کاربردی می باشد می تواند یک هدیه تبلیغاتی کاربردی و مفید باشد. وجود یک سری از ابزار آلات ساده و پر استفاده در هر خانه و دفتر کار و حتی خودرو بسیار لازم و ضروری است و این ضرورت پتانسیل خوبی در جهت ایجاد یک محصول تبلیغاتی عالی برای ست ابزار تبلیغاتی ایجاد می کند.

ست ابزار تبلیغاتی

محصول شماره 9: انواع کیف مدیریتی و سمیناری

آخرین موردی که بسیاری از شرکت‌ها در سراسر جهان در حال سفارشی‌سازی و به اشتراک‌گذاری آن با مخاطبان خود هستند و ما فکر می‌کنیم شما نیز باید آن را مد نظر داشته باشید انواع کیف های تبلیغاتی است، کیف همیشه محبوب است. فرقی ندارد از انواع کیف مدیریتی چرمی یا کیف سمیناری گرفته تا یک بگ تبلیغاتی ساده، می توان گفت کیف تبلیغاتی یکی از مهم ترین محصولات تبلیغاتی می باشد.
دلیلی وجود دارد که چرا خیابان‌ها مملو از افرادی است که با کیف‌های بی‌نظیر روی شانه‌هایشان یا در دستشان راه می‌روند. یک کیف تبلیغاتی سفارشی یک آیتم عالی است که از طریق آن افراد هویت، سبک و علایق خود را از جمله نقل قول ها و لوگوهایی که دوست دارند و حمایت می کنند بیان می کنند.

کیف مدیریتی تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی را از کجا خریداری کنیم؟

سایت هدایای تبلیغاتی آراگیفت بهترین جایی است که می توانید با مشاهده و مقایسه انواع محصولات تبلیغاتی با کیفیت، کالای مورد نیاز خود را در میان تعداد زیادی از انواع هدایای تبلیغاتی ارزان و هدایای تبلیغاتی مدیریتی پیدا کرده و با چاپ لوگو یا پیام خود بر روی آن ها یک هدیه تبلیغاتی با کیفیت و ارزش مند برای مشتریان خود آماده کنید. برای سفارش انواع کالاهای تبلیغاتی خاص با ما در تماس باشید.

حال بیایید تا به چند سوال متداول نگاهی بیندازیم و به آن ها پاسخ دهیم:

1.هدایای تبلیغاتی مناسب کارمندان چیست؟

وقتی صحبت از محصولات تبلیغاتی برای کارمندان می شود، اقلام متفکرانه و مفیدی مانند دفترچه یادداشت، لوازم جانبی میز، اشیاء تزئینی سفارشی، ماگ سرامیکی و خودکار تبلیغاتی برخی از ایده هایی هستند که می توانید در نظر بگیرید.

2.محصولات تبلیغاتی خوب برای مشتریان چیست؟

اینها چند آیتم تبلیغاتی خوب برای مشتریان هستند:

3.محصولات تبلیغاتی مناسب برای شرکت های در حال رشد چیست؟

شرکت‌های در حال رشد باید روی اقلامی سرمایه‌گذاری کنند که کارمندان و مشتریان آنها واقعاً مایل به استفاده از آن هستند. این چند نمونه است:

4.مقرون به صرفه ترین محصولات تبلیغاتی کدامند؟

تعدادی از هدایای تبلیغاتی ارزان که در تعداد بالا می توان تهیه و چاپ کرد عبارتند از:

5.پر فروش ترین هدایای تبلیغاتی کدامند؟

بر اساس تحقیقات ما، برخی از محبوب ترین محصولات تبلیغاتی در ایران عبارتند از:

نظرات