سه شنبه 15 آذر 1401

  • ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

11 دلیل برای اثبات این که خودکار بهترین هدیه تبلیغاتی است

11 دلیل برای اثبات این که خودکار بهترین هدیه تبلیغاتی است
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/07/10 0 نظر 101 بازدید

 

 

خودکارها همیشه اولین و بهترین محصولات برای تبلیغات بوده اند. اما چرا ؟ دلایل موثق در این مقاله پاسخ این سوال را در اختیار شما خواهد گذاشت.

11 دلیل برای اثبات این که خودکار بهترین هدیه تبلیغاتی است

اگر میخواهید بدانید که بهترین هدایای تبلیغاتی چیست؟ و از کجا بهترین هدیه تبلیغاتی را می توان خرید؟ تا انتها با ما همراه باشید. خودکارها همیشه اولین و بهترین محصولات برای تبلیغات بوده اند. اما چرا خودکار بهترین هدیه تبلیغاتی است؟ دلایل زیر پاسخ این سوال را در اختیار ما خواهد گذاشت.

خودکار تبلیغاتی مدیریتی فور اور

1. مفید، پراستفاده و کاربردی

خودکارها قطعاً در محل کار، مدرسه یا حتی در خانه قابل استفاده هستند، در درجه اول به این دلیل که مردم هنوز هم با استفاده از خودکار چیزهایی می نویسند. علاوه بر این ، آن ها می توانند چندین ماه استفاده شده و تا زمانی که تمام جوهر را مصرف نکنید، دوام بیاورند. خودکار تبلیغاتی را به صورت عمده خریداری کنید و آنها را با لوگو یا رنگ برند خود سفارشی کنید تا به عنوان یادآوری کننده ای زیبا از شرکت شما برای مشتریانتان باشد.

  خودکار تبلیغاتی مدیریتی یوروپن

2. وجود مدل های بسیار متنوع

اهدای خودکار به عنوان یک هدیه تبلیغاتی تنها به یادآوری نام برند شما محدود نمی شود، بلکه می توانید این یادآوری را با سبک ها یا انواع قلم های مختلف منحصر به فرد کنید. مشتریان شما ممکن است این خودکار تبلیغاتی را انتخابی با طراحی شخصی بدانند.  جدای از آن، مشتریان احتمالی شما هنگام امضای قراردادها، تکمیل اسناد مهم و مسافرت از خودکار استفاده می‌کنند، جایی که ممکن است زمانی احساس غرور کنند که یک خودکار شخصی با سبکی متمایز به نمایش بگذارند.
هر بار که مشتریان از این ابزار نوشتاری استفاده می‌کنند، هدیه شما دائما برند شما را به آن ها یادآوری می‌کند که می‌تواند یک خاطره خوب طولانی مدت برای تمام عمر ایجاد کند.

چاپ لیزری در خودکار تبلیغاتی

3. سازگار با محیط زیست

تولیدکنندگانی وجود دارند که قلم هایی از بامبو پایدار، پلاستیک بازیافتی، نشاسته ذرت با زیست تخریب پذیر و کاغذ بازیافتی را تولید می کنند. مانند خودکارهای پلاستیکی یا خودکار تبلیغاتی فلزی معمولی، این هدیه تبلیغاتی دوستدار محیط زیست را نیز می توان متناسب با تصویر برند شما سفارشی کرد.
این یک هدیه عالی برای افرادی است که طرفدار محیط زیست هستند. سایر مشتریان بالقوه نیز ممکن است از استفاده از خودکارهای سازگار با محیط زیست بدشان نیاید، زیرا آسیب کمتری به سلامت و محیط زیست آن ها وارد می کند.

4. هدایه تبلیغاتی ارزان و مقرون به صرفه

خودکار تبلیغاتی نه تنها بسیار قابل استفاده هستند، بلکه مقرون به صرفه هستند. شما می توانید آن ها را به صورت عمده با قیمت مناسب خریداری کنید. قیمت آن ها به دلیل سبک و آلیاژ مواد استفاده شده متفاوت است، اما هنوز هم می توانند واقعا ارزان باشند.

خودکار تبلیغاتی مدیریتی کراس
همچنین می‌توانید یک خودکار تبلیغاتی مدیریتی را با هزینه‌ های بالاتر انتخاب کنید و یک هدیه تبلیغاتی استثنایی از آن‌ها برای برند خود ایجاد کنید، اما خرید عمده آن‌ها باز هم ضرری نخواهد داشت.

5. مانند کارت ویزیت هستند

کارت‌های ویزیت حاوی اطلاعات تماس شما به عنوان راهی برای معرفی کسب و کار شما به مشتریان بالقوه هستند. خودکار تبلیغاتی نیز می تواند به همین ترتیب کار کند. می توانید ایمیل و وب سایت، شماره تلفن، آدرس، آرم یا نام شرکت خود را روی قلم ها قرار دهید.
این کار یک خودکار ساده را به یک ابزار بازاریابی قدرتمند تبدیل می کند که مشتریان بالقوه را به سمت برند شما جذب می کند. افرادی که دارای تفکر تجاری هستند یا در کسب و کار فعال هستند معمولا یک خودکار با خود حمل می کنند زیرا می دانند که ممکن است مجبور شوند یادداشت برداری کنند.

خودکار تبلیغاتی مدیریتی شیفر

6. می توان آن ها را به اشتراک گذاشت

چه در مدرسه، چه در محل کار، چه در خانه، مردم قلم را در اطراف خود می گذارند زیرا می توان آن ها را به راحتی با همه به اشتراک گذاشت. این به برند شما اجازه می دهد تا در معرض دید بسیاری از افرادی که در اطراف مخاطب هدف شما هستند، قرار گیرد.
در برخی موارد، افرادی که سبک و طرح خودکار تبلیغاتی شما را دوست دارند، از شخصی که هدیه تبلیغاتی را دریافت کرده می پرسند که آیا می توانند آن را نزد خود نگه دارند. این یک تصویر دوستانه از برند شما برای این افراد ایجاد می‌کند.

7. در معرض دید بودن طولانی

برخلاف تبلیغات تلویزیونی یا بیلبوردی که در آن افراد فقط برای چند لحظه می‌توانند برند شما را ببینند، خودکار تبلیغاتی می‌تواند چندین ماه دوام بیاورد، که همچنین باعث می شود تا برند شما نیز مدت زمان بیشتری در معرض دید قرار گیرد. علاوه بر این، کسانی که به صورت روزانه از هدایای تبلیغاتی شما استفاده می کنند به راحتی برند شما را فراموش نخواهند کرد زیرا شما هر روز با خودکار به آن ها یادآوری می کنید.

خودکار تبلیغاتی مدیریتی پیرکاردین

8. به آسانی به خاطر سپرده می شود

یک مطالعه نشان داد که مردم به راحتی ابزار نوشتن را از نظر دارایی های مادی به یاد می آورند. یک آیتم تبلیغاتی که به راحتی قابل یادآوری است می‌تواند به افزایش شناخت برند شما کمک کند، زیرا مردم به راحتی به یاد می آورند که خودکار تبلیغاتی خود را از کجا به دست آورده اند. همچنین انتظار مشتریان بالقوه شما را برای دریافت اقلام تبلیغاتی بیشتر از شما افزایش می دهد، به خصوص اگر از فروشگاه شما خرید کنند.

9. قابل حمل بودن

این ابزار نوشتن برای افرادی که زیاد جابجا می شوند مفید است زیرا می توانند به راحتی آن را حمل کنند. افراد می توانند آن را در جیب یا کیف خود نگه دارند یا آن را در یک دفترچه یادداشت قرار دهند، دلیل دیگری که نشان می دهد چرا مشتریان ممکن است خودکار تبلیغاتی را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی دوست داشته باشند.

خودکار تبلیغاتی مدیریتی ملودی

10. می توان آن ها را همیشه در دسترس قرار داد

وجود چند خودکار در چند نقطه مختلف دفتر کار یا مدرسه یا خانه مفید است. زیرا افراد می توانند از خودکار تبلیغاتی در مناطقی که به آن ها نیاز دارند استفاده کنند. به عنوان مثال، در یک دفتر کار، می توانند چندین خودکار را در داخل کشو یا در یک جا خودکاری روی میز قرار دهند یا حتی آن ها را بدون اینکه واقعاً نامرتب به نظر برسند، روی میز قرار دهند.
قرار دادن آن ها در مناطق مختلف باعث می شود که افراد بتوانند بدون اینکه مجبور باشند فقط برای تهیه یک خودکار به منطقه دیگری بروند کارهای نوشتاری خود را انجام دهند. از این روش می توان در سمینار ها و همایش ها نیز بهره برد. فقط کافیست تعداد زیادی خودکار تبلیغاتی ارزان را در چند نقطه قرار دهید.

خودکار تبلیغاتی فلزی پورتوک

11. رنگ های مختلف جوهر

جدا از نوع کاربرد، سبک و طراحی خودکار تبلیغاتی، می توانید رنگ جوهر آن را نیز سفارشی کنید. جوهرهای رنگی زمانی مفید هستند که افراد به سادگی می خواهند با رنگ های مختلف بنویسند یا می خواهند از رنگ ها به عنوان نشانگر یک سند نوشته شده یا یک فایل استفاده کنند.

چه چاپی برای خودکار تبلیغاتی مناسب است؟

برای خودکار تبلیغاتی فلزی از حک لیزر استفاده می شود و برای خودکار های پلاستیکی چاپ تامپو گزینه ی مناسب می باشد.

ست تبلیغاتی پورتوک

از کجا خودکار تبلیغاتی بخریم؟

ما در گروه هدایای تبلیغاتی آراگیفت با دارا بودن بیش از 500 مدل خودکار تبلیغاتی فلزی، پلاستیکی و خودکارهای مدیریتی و لوکس از برندهای معتبر یوروپن، کراس، ایپلمات، شیفر، ملودی و ...  به آسانی پاسخگوی تمام نیازهای شما برای انتخاب هدایای تبلیغاتی اختصاصی شما هستیم. برای خرید هدایای تبلیغاتی ارزان و باکیفیت با ما تماس بگیرید.

خودکار تبلیغاتی تاچ

نظرات